Рюкзаки


У цій категорії немає товарів.


Купити мiський або туристичний рюкзaк недорого

Щоб зручно зберiгати речi i брати їх з собою пiд час прогулянки в парк або на природу, купiть мiськi або туристичнi рюкзaки. Вони вiдрiзняються привабливим зовнiшнiм дизайном i високою якiстю матерiалiв. У каталозi «Євровело» представленi практичнi вироби на будь-який смак.

Щоб недорого купити мiський або туристичний рюкзaк в iнтернет-магазинi , телефонуйте (097) 586-81-58. Ми пропонуємо моделi для повсякденного використання, варiанти з анатомiчною формою i системою додаткових крiплень для довгих походiв. Замовити товар улюбленого вiдтiнку за цiною без переплат можна на сайтi компанiї або через Facebook .

3 причини купити мiський, туристичний рюкзaк (новий або б / у) в Українi

На вiдмiну вiд сумок i пакетiв, вони характеризуються:

Якщо ви хочете купити мiський жiночий або молодiжний рюкзaк , вибирайте моделi Apricot або Football Time. Вони представленi в рожевому, свiтло-зеленому, блакитному i iнших яскравих вiдтiнках. Для чоловiкiв бiльше пiдiйдуть аксесуари Outhorn, Sackar в темних кольорах - сiрому або чорному.

Варiанти для туризму i походiв унiверсальнi. У каталозi «Євровело» можна замовити вироби в немазких тонах - темно-зеленому, чорному, синьому. Щоб вирушити в тривалу подорож в гори, купiть недорого туристичний рюкзaк на 45, 60 л в Українi . У нього обов'язково помiстяться спальник, одяг, посуд i запас продуктiв. 

Як купити мiський, туристичний рюкзaк в Українi?

Щоб оформити покупку в «Євровело», скористайтеся:

• Персональним кошиком на сайтi iнтернет-магазину.

• Опцiєю «Замовити дзвiнок».

• Контактною iнформацiєю вiддiлу продажiв.

Купити жiночий , чоловiчий мiськi рюкзaки або туристичнi моделi по цiнами без комiсiй посередникiв можна з доставкою в будь-який населений пункт України . Товари вiдправляються щоденно послугами транспортних компанiй «iнтайм» i «Нова Пошта».